Deze Excel cursus voorziet de cursisten van de specifieke kennis en de nodige bekwaamheid om binnen MS Excel die taken uit te voeren die van belang zijn voor financiele functies.
Versie
Deze training gaat uit van Office versie 2003.
Doelgroep
Deze cursus is bedoeld voor controllers en andere financieel specialisten, die dagelijks te maken hebben met zaken als budgetteringen, analyses, voorspellingen en rapportages.
Voorkennis
Kennis van en ervaring van MS Windows. Daarnaast verwachten wij dat u reeds met MS Excel werkt en de basisfuncties beheerst.
Lesmethode
U volgt deze training in onze Open Master Class. Door een groepsgrootte van gemiddeld 6 en maximaal 8 cursisten, bent u verzekerd van een individuele en maatgerichte training. U werkt in uw eigen tempo en beschikt over een gecertificeerde en ervaren docent die u gedurende uw training persoonlijk begeleidt en al uw vragen omtrent de lesstof beantwoordt. Uiteraard profiteert u ook bij deze training van onze 100% Kwaliteitsgarantie.
Duur
2 dagen
Tarief excl. BTW
€ 590,00 per deelnemer
Het tarief voor deze training is inclusief studiemateriaal, certificaat, koffie/thee en een uitgebreide lunch.
Trainingstijden
Onze trainingen vinden plaats van 9.30 tot 12.15 en van 13.15 tot 16.30 uur.
Voorafgaande trainingen
EX2K01: MS Excel Basis
Vervolg trainingen
VBA202: Programming in VBA with the Excel Object Model
Huidige categorie
Trainingsaanbod » Eindgebruikers trainingen » MS Excel
- Maken van berekeningen.
- Gebruiken van een sjabloon.
- Totalen en gemiddelden.
- Financiële functies.
- Werken met meerdere werkbladen.
- Formules en waarden uit een ander werkblad.
- Controleren van celwijzigingen.
- Optimaal gebruiken van formules en functies.
- Geavanceerde formules en functies.
- Valideren van gegevens.
- Opmaak.
- Instellen van beveiligingen.
- Gelijktijdig werken aan een werkblad
- Controleren van wijzigingen.
- Macro’s en geavanceerde macro’s.
Duur
2 dagen
Tarief excl. BTW
€ 590,00 per deelnemer
Voorafgaande trainingen
EX2K01: MS Excel Basis
Vervolg trainingen
VBA202: Programming in VBA with the Excel Object Model
Huidige categorie
Trainingsaanbod » Eindgebruikers trainingen » MS Excel
 |
Niet alle gegevens zijn juist of volledig
Controleer het formulier en probeer het nogmaals. |
Op deze pagina kunt u alle bij deze training behorende informatie eenvoudig en overzichtelijk printen. Daarnaast bieden wij u de mogelijkheid om direct een persoonlijke webofferte te genereren (optie 2). Maar natuurlijk sturen wij u ook graag een maatwerk- of persoonlijke offerte toe!

Optie 1: Trainingsinhoud printen. |
 |
|

Optie 2: Genereer nu direct een Webofferte (PDF document). |
 |
|
|


 |
Niet alle verplichte opties zijn geselecterd
Controleer het formulier en probeer het nogmaals. |
Maak een keuze uit onderstaande opties en geef het aantal deelnemers op voor de training Microsoft Excel voor Controllers (EX2KCO). Op de volgende pagina kunt u vervolgens per deelnemer de naam- en contactgegevens opgeven.
Inschrijven

